• WE TEACH WITH
  PASSION !

Jesteśmy małą szkołą językową z dużymi aspiracjami.
Cenimy jakość i profesjonalizm.

Dzieci
Młodzież
Dorośli
Sprawdź

Po 8 klasie

więcej

maturalnego

więcej

business English

więcej

kursy konwersacyjne

więcej

Re-fresh Your English

więcej

kursy dla firm

więcej

zajęcia indywidualne

więcej


Jak uczymy?

Stawiamy na wysoką jakość nauczania, solidność i rzetelność. Dzięki temu nasi uczniowie osiągają bardzo wysokie lokaty w konkursach j. angielskiego, dobrze zdają egzaminy, poprawiają oceny w szkole – nauka j. angielskiego przestaje być problemem.

Język angielski przestaje być czymś nieznanym – z łatwością zaczynają się porozumiewać w tym języku czerpiąc z tego dużą przyjemność i satysfakcję.

To co nas wyróżnia to są bezpłatne zajęcia dodatkowe (teatralne, redakcyjne i filmowe) oraz sobotnie konsultacje (dla uczniów potrzebujących nadrobienia zaległości wynikających z nieobecności na zajęciach lub pomocy w przygotowaniu do testów szkolnych).

  Zapewniamy:

 • małe grupy
 • indywidualne podejście do ucznia
 • rozwijanie umiejętności komunikacyjnych
 • stały kontakt z rodzicami
 • sobotnie konsultacje

To co nas wyróżnia to są sobotnie konsultacje – dodatkowy bezpłatny czas tylko dla uczniów naszej szkoły.
Jesteśmy małą szkołą z dużymi aspiracjami. Cenimy jakość i profesjonalizm.
Nadal kierujemy się tą samą domeną : 'We teach with passion...'


Nasza współpraca

Od roku szkolnego 2013/14 szkoła j. angielskiego 'English Time' współpracuje ze szkołą pamięci IQ Kielce w wyniku czego możemy zaoferować naszym uczniom nie tylko kursy j. angielskiego ale również kursy twórczego i efektywnego myślenia (oparte na technikach motywacyjnych oraz technikach sprawnego posługiwania się umysłem). Kursy adresowane są do wszystkich od 6 r.ż. do 50+.

 • Bliższych informacji udziela p. Małgorzata Poznańska – Gola (tel. 609 718 579 / www.iqszkola.pl).

Od roku szkolnego 2014/15 oferujemy naszym uczniom nowy kurs 'Smart English' dedykowany dzieciom 5-6 latkom.


Więcej o Smart English

Smart English to nowatorska metoda powstała przy współpracy dwóch osób specjalizujących się w uczeniu: mgr Anety Soś (szkoła języka angielskiego' English Time') i mgr Małgorzaty Poznańskiej – Gola ('Trening pamięci, koncentracji, uwagi i szybkiego czytania'). Po wykorzystaniu wieloletnich doświadczeń została stworzona autorska metoda łącząca nauczanie języka obcego ( w tym przypadku j. angielskiego) z trwałą i skuteczną metodą stymulującą rozwój umysłowy i zdolności poznawcze. W wyniku tego połączenia powstała metoda gwarantująca efektywną naukę języka obcego. 'Smart English' opiera się w dużej mierze na metodzie skojarzeniowej gwarantując długotrwałe efekty procesu uczenia się.


Jak uczymy?

Wprowadzamy przedszkolaki w świat języka angielskiego oferując dzieciom wspaniałą przygodę, jednocześnie rozwijając umiejętności kreatywności, wyobraźni i zapamiętywania podczas zajęć.

Najważniejszy jest dla nas wszechstronny rozwój zdolności poznawczych dziecka oraz zdobycie umiejętności uczenia, które ułatwiają start szkolny. Z tego powodu nasze zajęcia opierają się na różnorodnych ćwiczeniach:


 • ćwiczenie koncentracji i uwagi
 • ćwiczenie wyobraźni i kreatywności
 • techniki pracy umysłem
 • ćwiczenia pozwalające odkryć indywidualny wzorzec myślenia, uczenia się i komunikacji
 • dialogi o tematyce dostosowanej do zainteresowań i wieku dziecka
 • scenki sytuacyjne
 • słownictwo z różnorodnych dziedzin życia dziecka
 • ćwiczenie zdolności poznawczych dziecka ułatwiających start szkolny.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw językowych takich jak Oxford University Press, Cambridge, Express Publishing, Longman oraz materiałów autorskich przygotowanych do nauki metodą 'Smart English'.


English Time - Szkoła języka angielskiego

Kadra naszej Szkoły to zespół wykwalifikowanych lektorek języka angielskiego. To przede wszystkim pasjonatki, dzięki którym nauka staje się przygodą i wyzwaniem. Jest to grupa starannie wyselekcjonowana - traktująca swoją pracę jak hobby...czytaj więcej


Skontaktuj się z Nami
(41) 369 87 72
602 673 362